Επιτυχόντες 2018-2019

First Certificate (B2)

  • Κατσιούλης Χρήστος  Β (Cambridge)
  • Καραγιάννη Τάνια  (Cambridge)
  • Τσέτος Ιάσονας  (Cambridge)
  • Καραγιάννη Τάνια  Β  (Michigan)
  • Λιάπη Λυδία Β (Michigan)
  • Κατσαμπή Άννα Β (Michigan)
  • Κάββαλου Ολυμπία  (Michigan)
  • Διαμαντάκη Ραφαέλα 91% (ABLE)
  • Στασινοπούλου Εβελίνα  MERIT B (LRN)

 

 

Proficiency (C2)

  • Μίγγου Αθηνά Β (Michigan)
  • Διαμαντάκη Δέσποινα (Michigan)
  • Τριανταφύλλου Ευαγγελία (Michigan)
  • Κατσαμπής Αντώνης (Michigan)
  • Postanciuc Iana  MERIT B (LRN)

 

 Deutsch FIT (A1)

  • Σκούφη Αγγελική  Sehr Gut (A)
  • Ψαρρός Γιάννης    Gut (B)
  • Βολανάκης Αλέξανδρος  Gut  (B)
  • Βολανάκη Ιουλία  Gut (B)

 

 

Zertifikat Deutsch (B1)

  • Διαμαντάκη Δέσποινα (Lesen,Hoeren,Schreiben,Sprechen)
  • Σταυρινουδάκης Αλέξανδρος (Lesen,Schreiben,Sprechen)  
  • Πετράτος Παύλος (Hoeren,Schreiben,Sprechen)  
  • Δρακάς Βαγγέλης (Schreiben,Sprechen)

 

 

Delf Francais (A1)

  • Αναγνωσταρά Χριστίνα  93.5%
  • Δρακά Δήμητρα  90%

 

Επιτυχόντες 2017-2018

First Certificate (B2)

  • Δημητριάδη Νεφέλη Β (Cambridge)
  • Σταυρινουδάκης Αλέξανδρος Β (Michigan)
  • Χάλαρης Γιάννης Β  (Michigan)
  • Πετράτος Παύλος (Michigan)
  • Μίγγος Χρήστος (Michigan)
  • Βαφειάδης Αναστάσιος (Michigan)
  • Bogdani Μάριος (Michigan)
  • Δρακάς Βαγγέλης (Michigan)
  • Ροπόκη Ελισάβετ (Michigan)

 

Advanced (C1)

  • Τζαμπάζης Νικόλαος (TOEIC)

     

Proficiency (C2)

  • Παναγιώτου Γιάννης Β (Michigan)
  • Κούτχια Κατερίνα Β (Michigan)
  • Μακρυμανωλάκη Κωνσταντίνα Β (Michigan)
  • Γούναρη Ειρήνη (Michigan)
  • Τσέτος Φίλιππος (LRN)
  • Πιπίδη Εβελίνα (LRN)

 

Zertifikat Deutsch (B1)

  • Δημητριάδη Νεφέλη (Lesen,Hoeren,Schreiben,Sprechen)
  • Διαμαντάκη Δέσποινα (Lesen,Schreiben,Sprechen)
  • Πετράτος Παύλος (Schreiben,Sprechen)

 

Zertifikat Deutsch (C1)

  • Παναγιωτοπούλου Έρρικα (befriedigend)
  • Παντής Γιάννης (ausreichend)

 

Delf (A2)

  • Κρητικός Δημήτρης (87.5%)
  • Κρητικός Γιώργος (80%)
  • Δρακά Λιάννα (78.5%)

 

 

 

 

 

 

 

Επιτυχόντες 2016-2017

First Certificate (B2)

  • Μίγγου Αθηνά B (Cambridge)
  • Διαμαντάκη Δέσποινα (Cambridge)
  • Μοσχούτης Λευτέρης Β (Michigan)
  • Αυγερινός Παναγιώτης Β (Michigan)
  • Κατσαμπής Αντώνης (Michigan)
  • Κατής Ιάσονας (ESB)
  • Κωνσταντάκου Κασσιανή (ESB)
  • Kουτσιούμπα Κατερίνα (ESB)

 

 

Proficiency (C2)

  • Λυμπέρη Βαλεντίνα Α (Cambridge)
  • Αγοραστός Βαγγέλης Β (Michigan)
  • Παναγιώτου Θεοδόσης Β (Michigan)
  • Αλέξανδρος Μπούρης (Michigan)
  • Παρασκευοπούλου Μαρία (Michigan)
  • Τσολάκη Νίκη (Michigan)
  • Λέτσιου Μυρτώ (City and Guilds)

 

Zertifikat Deutsch (B2)

  • Λυμπέρη Βαλεντίνα (Goethe)
  • Δημητριάδη Μαρίσια (Goethe)
  • Βάιος Θάνος (OSD)
  • Κοκκαλά Ανθή (OSD)
  • Τριανταφύλλου Ευαγγελία (SA-OSD)
  • Κονιδάρη Νικολέτα (MA-OSD)

 

 

Delf (A1)

  • Δρακά Λιάννα (96,5%)
  • Κρητικός Γιώργος (96%)
  • Κρητικός Δημήτρης (95,5%)